Stało się! Setny wpis. Z tej okazji to ja proszę was o opinie.

asdsdasdasd

Dokładnie 28 stycznia ukazał się tutaj pierwszy wpis. Biorąc pod uwagę, że od tamtego czasu nie minęło jeszcze dziesięć miesięcy to moja średnia wynosi ponad dziesięć postów na miesiąc. To pokazuje szaleństwo w jakie wpadłem na początku – albo w wersji optymistycznej – morze zaangażowania, pracy i wiary w to, że warto.

Poruszyłem mnóstwo tematów i pisałem o tym co myślę, w co wierzę i jak staram się żyć. Zdarzali się tacy, którzy dziękowali mi, bo niektóre wpisy im pomogły. Byli też tacy, którzy głęboko się nie zgadzali i dyskutowaliśmy o najbardziej kontrowersyjnych kwestiach. Cieszę się ze wszystkich reakcji, bo najgorsze co może być to teksty, które nie wzbudzają żadnych emocji.

Żałuję, że nie mogę każdego z was poznać i porozmawiać na żywo, więc pozwólcie, że choć w internetowej formie dziś to ja poproszę was o opinie. Setny wpis to ładny jubileusz, ale z drugiej strony dobry moment do zastanowienia się w którym kierunku pójść i co zmienić.

Udział w poniższej ankiecie nie powinien zająć więcej niż 5 minut, a mi da bezcenną podstawę do tworzenia jeszcze bardziej wartościowych treści. Na odpowiedzi czekam tydzień. Z góry dzięki!