DSC_0028 (2)

Marcin Surowski. Ja. Autor niniejszego bloga.

Zawsze byłem trochę przemądrzały i lubiłem mieć zdanie na każdy temat, więc idealnie pasowałem do bycia blogerem. Dziś już nie mam zdania na każdy temat, ale blogerem zostałem. Bycie przemądrzałym musi wystarczyć, choć i z tym staram się walczyć.

Nazwa bloga i jego ogólne przesłanie nawiązują do koncepcji zdrowego egoizmu. Narastające przekonanie, że wokół pełno jest ludzi, którzy zajmują się wszystkim tylko nie sobą i uważają myślenie o sobie za coś złego wybuchło dając o sobie znać w skrawku Internetu w którym właśnie jesteś.

Piszę tu o tym jak jak żyć lekko i w zgodzie z sobą. Zachęcam do odwagi, brania swojego życia za twarz i traktowania opinii innych jako mniej ważnych niż twoje własne zdanie. Piszę zwykle o poważnych rzeczach, ale staram się robić to możliwie lekko. Sarkazm, ironia i brak nadęcia to język urzędowy mojego bloga.

Jestem najważniejszą osobą w swoim życiu, ale w twoim już nie, dlatego zamiast czytać rubrykę na mój temat lepiej przejdź do wpisów. Z pewnością wyniesiesz z nich więcej dla siebie.

Tutaj bycie egoistą jest mile widziane. Po pierwsze ty.